Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regały dla dziewczynki

( ilość produktów: 26 )

 Regały dla dziewczynki

Regał dla dziewczynki lub chłopca występuje przeważnie w kolorze białym, jasno-różowym lub kremowym. Przeważnie jest to drewniany regał dziecięcy z otwartymi półkami na których można ułożyć książki lub zabawki. Występują również regały z pojemnikami oraz szufladami To propozycja dla tych, którzy potrzebują przechować większe przedmioty.

Regały do pokoju dziewczynki mogą mieć standardowy kształt, lub występować w oryginalnej, niestandardowej formie domku lub zamku. To ekskluzywne i luksusowe regały skierowane do młodszych dzieci. Regał o niestykowym kształcie jest zazwyczaj mały, jak na przykład regał w formie domku czy regał obrotowy. Regał większe mogą często występować jako mebel narożny lub obrotowy.                      

 

 

 

Markowe i ekskluzywne regały dla dzieci to istotny mebel w pokoju każdego dziecka. Chcemy aby były nowoczesne i wyjątkowe. Kiedy nasza pociecha jest jeszcze mała decydujemy się na oryginalny regał z wysuwanymi pojemnikami lub z szufladami. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Czasami jest to duży regał na zabawki z dużymi pojemnikami.

W ofercie naszego sklepu najbardziej oryginalny i nowoczesny jest biały regał na zabawki i książki. Ten kolor idealnie pasuje do każdego wnętrza. Poza tym jest duża szansa, że taki uniwersalny kolor będzie podobał się dziecku nawet w późniejszym czasie, kiedy nasz maluch pójdzie do szkoły.

Eleganckie, luksusowe regały dla dzieci mogą mieć standardowe kształty i rozmiary ale mogą też mieć nietypowe kształty jak, na przykład, regał na zabawki domek. Jest to ciekawa opcja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Jednak taki wyszukany regał posłuży nam jedynie do czasu, kiedy dziecko jest w okresie szkolnym. Takie nietypowe i wyszukane regały są niestety drogie, ale czasami warto zainwestować w coś pięknego i niepowtarzalnego. Regał dziecięcy to również markowa szafka z kilkoma otwartymi półkami. To idealne rozwiązanie dla mniejszych powierzchni.

Kiedy dziecko jest już nastolatkiem, wówczas musimy znaleźć stylowy regał młodzieżowy, przeważnie ekskluzywny regał z pólkami na książki. Do takich regałów można dokupić specjalne pojemniki dzięki którym można ukryć mniejsze, drobniejsze elementy których nie chcemy ustawiać na zewnętrznych półkach. I tutaj podobnie, jak w przypadku regałów na zabawki, najbardziej popularnym jest luksusowy regał biały oraz jasno-szary i kremowy. Są to najbardziej popularne kolory, które pasują do każdego wnętrza domu. 

pixel