Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regały dla dzieci

( ilość produktów: 32 )

Regały prezentowane na naszej stronie zostały wyprodukowane w Unii Europejskiej i spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa obowiązujące w Europie. Charakteryzują się najwyższej jakości drewnem i tym, że zostały wykończone z dbałością o szczegóły. Każdy regał dostępny w naszym sklepie będzie stanowił przepiękny dodatek do pokoiku dziecięcego i z uwagi na trwałość materiału i jakość wykonania będzie dziecku służył długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą regałów marki Picci, DiliBest oraz Oliver Furniture.

Markowe i ekskluzywne regały dla dzieci to istotny mebel w pokoju każdego dziecka. Chcemy aby były nowoczesne i wyjątkowe. Kiedy nasza pociecha jest jeszcze mała decydujemy się na oryginalny regał z wysuwanymi pojemnikami lub z szufladami. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Czasami jest to duży regał na zabawki z dużymi pojemnikami.

W ofercie naszego sklepu najbardziej oryginalny i nowoczesny jest biały regał na zabawki i książki. Ten kolor idealnie pasuje do każdego wnętrza. Poza tym jest duża szansa, że taki uniwersalny kolor będzie podobał się dziecku nawet w późniejszym czasie, kiedy nasz maluch pójdzie do szkoły.

Eleganckie, luksusowe regały dla dzieci mogą mieć standardowe kształty i rozmiary ale mogą też mieć nietypowe kształty jak, na przykład, regał na zabawki domek. Jest to ciekawa opcja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Jednak taki wyszukany regał posłuży nam jedynie do czasu, kiedy dziecko jest w okresie szkolnym. Takie nietypowe i wyszukane regały są niestety drogie, ale czasami warto zainwestować w coś pięknego i niepowtarzalnego. Regał dziecięcy to również markowa szafka z kilkoma otwartymi półkami. To idealne rozwiązanie dla mniejszych powierzchni.

Kiedy dziecko jest już nastolatkiem, wówczas musimy znaleźć stylowy regał młodzieżowy, przeważnie ekskluzywny regał z pólkami na książki. Do takich regałów można dokupić specjalne pojemniki dzięki którym można ukryć mniejsze, drobniejsze elementy których nie chcemy ustawiać na zewnętrznych półkach. I tutaj podobnie, jak w przypadku regałów na zabawki, najbardziej popularnym jest luksusowy regał biały oraz jasno-szary i kremowy. Są to najbardziej popularne kolory, które pasują do każdego wnętrza domu. 

 

pixel