Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regały dla chłopca

( ilość produktów: 26 )

Regały dla chłopca

Regały dla chłopca występują w różnych wersjach kolorystycznych począwszy od koloru białego, poprzez odcienie szarości a skończywszy na kolorze czarnym.

Regały dla chłopca mogą występować w formie otwartych półek lub regału z pojemnikami i szufladami. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych potrzeb dziecka. Decydując się na zakup regału dla chłopca chcemy, aby jego design i kolorystyka współgrały z wystrojem jego pokoju. Regał do pokoju chłopca może być mały - stojący lub wiszący, lub duży - stojący w kształcie kwadratu, prostokąta lub narożny. Czasami producenci decydują się na drewniany regał obrotowy na książki. Takie rozwiązanie ma sens w mniejszych pomieszczeniach.

 

Markowe i ekskluzywne regały dla dzieci to istotny mebel w pokoju każdego dziecka. Chcemy aby były nowoczesne i wyjątkowe. Kiedy nasza pociecha jest jeszcze mała decydujemy się na oryginalny regał z wysuwanymi pojemnikami lub z szufladami. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Czasami jest to duży regał na zabawki z dużymi pojemnikami.

W ofercie naszego sklepu najbardziej oryginalny i nowoczesny jest biały regał na zabawki i książki. Ten kolor idealnie pasuje do każdego wnętrza. Poza tym jest duża szansa, że taki uniwersalny kolor będzie podobał się dziecku nawet w późniejszym czasie, kiedy nasz maluch pójdzie do szkoły.

Eleganckie, luksusowe regały dla dzieci mogą mieć standardowe kształty i rozmiary ale mogą też mieć nietypowe kształty jak, na przykład, regał na zabawki domek. Jest to ciekawa opcja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Jednak taki wyszukany regał posłuży nam jedynie do czasu, kiedy dziecko jest w okresie szkolnym. Takie nietypowe i wyszukane regały są niestety drogie, ale czasami warto zainwestować w coś pięknego i niepowtarzalnego. Regał dziecięcy to również markowa szafka z kilkoma otwartymi półkami. To idealne rozwiązanie dla mniejszych powierzchni.

Kiedy dziecko jest już nastolatkiem, wówczas musimy znaleźć stylowy regał młodzieżowy, przeważnie ekskluzywny regał z pólkami na książki. Do takich regałów można dokupić specjalne pojemniki dzięki którym można ukryć mniejsze, drobniejsze elementy których nie chcemy ustawiać na zewnętrznych półkach. I tutaj podobnie, jak w przypadku regałów na zabawki, najbardziej popularnym jest luksusowy regał biały oraz jasno-szary i kremowy. Są to najbardziej popularne kolory, które pasują do każdego wnętrza domu. 

pixel