Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regał do pokoju dziecięcego

( ilość produktów: 26 )

 Regał do pokoju dziecięcego

Regał do pokoju dziecięcego dla dziewczynki i chłopca to ważny mebel w pokoju dziecka. Regał dziecięcy jest przeznaczone na zabawki, książki i inne akcesoria. Może występować w formie otwartych półek z wysuwanymi pojemnikami, lub z pojemnymi szufladami.

Kiedy dziecko jest małe decydujemy się na wyszukany kształt mebla, np. mały, drewniany regał domek. Najczęściej popularnym wśród naszych klientów jest biały regał stojący lub wiszący do pokoiku dziecięcego. Regał może być wysoki lub niski, może być również narożny lub obrotowy. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

Markowe i ekskluzywne regały dla dzieci to istotny mebel w pokoju każdego dziecka. Chcemy aby były nowoczesne i wyjątkowe. Kiedy nasza pociecha jest jeszcze mała decydujemy się na oryginalny regał z wysuwanymi pojemnikami lub z szufladami. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Czasami jest to duży regał na zabawki z dużymi pojemnikami.

W ofercie naszego sklepu najbardziej oryginalny i nowoczesny jest biały regał na zabawki i książki. Ten kolor idealnie pasuje do każdego wnętrza. Poza tym jest duża szansa, że taki uniwersalny kolor będzie podobał się dziecku nawet w późniejszym czasie, kiedy nasz maluch pójdzie do szkoły.

Eleganckie, luksusowe regały dla dzieci mogą mieć standardowe kształty i rozmiary ale mogą też mieć nietypowe kształty jak, na przykład, regał na zabawki domek. Jest to ciekawa opcja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Jednak taki wyszukany regał posłuży nam jedynie do czasu, kiedy dziecko jest w okresie szkolnym. Takie nietypowe i wyszukane regały są niestety drogie, ale czasami warto zainwestować w coś pięknego i niepowtarzalnego. Regał dziecięcy to również markowa szafka z kilkoma otwartymi półkami. To idealne rozwiązanie dla mniejszych powierzchni.

Kiedy dziecko jest już nastolatkiem, wówczas musimy znaleźć stylowy regał młodzieżowy, przeważnie ekskluzywny regał z pólkami na książki. Do takich regałów można dokupić specjalne pojemniki dzięki którym można ukryć mniejsze, drobniejsze elementy których nie chcemy ustawiać na zewnętrznych półkach. I tutaj podobnie, jak w przypadku regałów na zabawki, najbardziej popularnym jest luksusowy regał biały oraz jasno-szary i kremowy. Są to najbardziej popularne kolory, które pasują do każdego wnętrza domu. 

 

pixel