Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Łóżka piętrowe z biurkiem

( ilość produktów: 2 )

Łóżka piętrowe z biurkiem

Łóżka piętrowe z biurkiem to wspaniałe rozwiązanie do pokoju zarówno dziewczynki jak i chłopca. Taki markowy mebel wielofunkcyjny jest kompaktowy – pod łóżkiem można wstawić biurko z krzesłem i w ten sposób zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju dziecięcym. Podwójne łóżko piętrowe z biurkiem jest idealne zarówno do dużych pomieszczeń jak i do mniejszych pokojów dziecięcych w których dzieci dzielą wspólny pokój i zależy nam na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. To wyjątkowy i luksusowy mebel Jeśli zdecydujemy się na łóżko piętrowe z łóżkiem i zjeżdżalnią to sprawimy dziecku niesamowitą frajdę. Mebel będzie nie tylko miejscem wypoczynku i nauki, ale również miejscem zabawy.  To też niesamowita frajda bowiem miejsce pod biurkiem można przekształcić w miejsce do zabawy. Takie zestawienie mebli można uzupełnić jeszcze szafą.

Biurka dla dzieci to temat bardzo ważny dla każdego rodzica. Dbamy o to, by od najwcześniejszych lat dziecko odpowiednio się rozwijało i staramy się wybierać dla niego najlepsze rozwiązania, meble markowe, wyjątkowe i ekskluzywne.

Kiedy maluch jest jeszcze w wieku przedszkolnym wybieramy stylowe biurko dla przedszkolaka, czyli stolik z dopasowanym do niego krzesłem. Są to zazwyczaj małe stoliki drewniane oferowane przez producentów w wielu wersjach kolorystycznych. Przy takim pierwszym oryginalnym biurku dziecko może odrabiać pierwsze prace domowe lub bawić się i malować.

Kiedy maluch nieco podrośnie, musimy zastanowić się nad pierwszym prawdziwym markowym biurkiem. I tutaj wybór jest duży. Mamy w ofercie markowe i ekskluzywne biurka z możliwością regulacji nóg. Dzięki tej możliwości biurko „rośnie” wraz z dzieckiem. Takie eleganckie biurko może służyć dziecku nawet do szkoły podstawowej.

Wybierając markowe biurko dla dziecka możemy zastanowić się nad różnymi rozwiązaniami, należą do nich: łóżko piętrowe z biurkiem oraz szafą, dla młodszych pociech łóżko piętrowe z biurkiem i zjeżdżalnią, łóżko z biurkiem młodzieżowe. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb dziecka i od wielkości pokoju jakim dysponujemy. Pamiętajmy jednak o tym, że oryginalne i luksusowe biurka dla dzieci będą droższe od standardowych mebli dostępnych na rynku dziecięcym.

Kiedy dziecko kończy podstawówkę czeka nas kolejny zakup – tym razem ze względu na fakt, że dzieci szybko rosną musimy zadbać o to, aby biurkom miało odpowiednią wysokość blatu. Tutaj nasz zakup planujemy już na kilka lat do przodu. Oprócz aspektu funkcjonalności ważny jest też aspekt wizualny – wybieramy biurko wyszukane , nowoczesne i wyjątkowe. Najczęściej kupujemy luksusowe biurka białe, bowiem ten uniwersalny kolor idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Mamy też pewność, że dzieci w wieku młodzieżowym zapewne zechcą mieć nowoczesne biurko w kolorze białym.

Kiedy już wybierzemy wyjątkowe biurko kolejnym elementem jaki musi do niego pasować jest krzesło do biurka. To bardzo ważne, aby było odpowiednio wyprofilowane, miało możliwość regulacji wysokości siedziska i było obrotowe. Może też mieć kółka. Takie krzesła są zazwyczaj markowe i ekskluzywne, ale warto zainwestować pieniądze w drogie krzesło które starczy na lata.

pixel