Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oliver Furniture łóżko piętrowe - jakość, która Cię zaskoczy !

2011-06-15
Oliver Furniture łóżko piętrowe - jakość, która Cię zaskoczy !

Meble dziecięce marki Oliver Furniture to jakość sama w sobie. Marka Oliver Furniture ma w swojej ofercie zarówno  kołyski, łóżeczka, łóżka - sofy, łóżka piętrowe i na antresoli jak i szafy, biurka, stoły dziecięce oraz krzesła. Wszystko wykonane jest z najwyższą starannością przy użyciu najlepszego drewna dębowego lub brzozy. 

Dzisiaj skupimy się na łóżku piętrowym z kolekcji Wood Collection która jest najpopularniejszą kolekcją w asortymencie tej firmy. Meble z tej kolekcję wykonane są z pięknego drzewa dębowego i dostępne są w kolorach białym lub białym i dębu.

Jeśli popatrzymy na ofertę producenta ceny mogą wydać się wysokie ale biorąc pod uwagę jakość i możliwość rozbudowy mebli przez kolejnych kilka lat, cena zaczyna wydawać się rozsądna.  Zanim jednak zajmiemy się łóżkiem piętrowym Wood Collection pokażemy Państwu schemat w jaki sposób możemy przejść od najmniejszego łóżeczka do rozbudowy go w łóżko piętrowe.

I tak dla przykładu, rodzice, którzy decydują się na zakup łóżeczko dziecięcego Wood Collection dla swojego maluszka mogą je kupić w zestawie z pakietem junior. To oznacza, że łóżeczko po 3 roku życia można rozbudować do tapczanika junior o długości 160 cm. W ten oto sposób dziecko ma zapewnione miejsce do spania przez kolejnych 6 lat czyli do 9 roku życia. 

Po tym jak dziecko skończy 9 lat rodzice mogą pomyśleć o nowym miejscu do spania. 

 

Jeśli jednak dziecko skończy 3 lata i rodzice chcą iść na skróty, czyli łóżeczko dziecięce Wood Collection Oliver Furniture chcą przekształcić w łóżko na antresoli Oliver Furniture lub w łóżko piętrowe Oliver Furniture również maja taką możliwość.

Wszystkie meble dziecięce Wood Collection Oliver Furniture zostały pomalowany bezpieczną farbą na bazie wody, spełniającą wymogi EU, pozbawioną toksyn, bezpieczną dla dzieci.

Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w Europie. Meble Oliver Furniture wyróżniają się oryginalnym designem oraz dużą dbałością o szczegóły. Meble spełniają wszystkie surowe normy jakości i bezpieczeństwa. Wydano pierwszą normę bezpieczeństwa EN dla osób śpiących.

Wszystkie elementy zostały przetestowane i zatwierdzone zgodnie z normą EN 17191: 2017 oraz normą bezpieczeństwa EN 1130: 2019. w grudniu 2019 r. 

Główne założenia projektantów Oliver Furniture: to prosta i surowa stylistyka, jasne naturalne kolory, zaokrąglone kształty i wierne detale. 

Produkcja mebli w Oliver Furniture charakteryzuje się silną wiarą w przejrzysty i zrównoważony łańcuch dostaw. Całe drewno użyte do produkcji mebli pochodzi z lasów europejskich. Produkty wytwarzane są w Europie w lokalnych warsztatach działających w uczciwych i zrównoważonych warunkach. Producent wykorzystuje najlepszej jakości materiały dostępne na rynku, które spełniają surowe wymagania FSC (Forest Stewardship Council) dotyczące certyfikacji – certyfikat zapewnia, że drewno użyte w produkcji pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, które z kolei zapewniają lokalne normy środowiskowe, społeczne i ekonomiczne. Gotowe produkty są traktowane tylko nietoksycznym lakierem do wnętrz i farbą. Opakowania w których transportowane są meble i akcesoria wytwarzane są przez europejską firmę posiadającą certyfikat ISO z tektury nadającej się do recyklingu z certyfikatem FSC.

Bezpieczeństwo i zdrowie są bardzo ważne dla Oliver Furniture. Meble zostały zaprojektowane tak, aby spełniać surowe normy UE dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. najmniejszy produkt przechodzi regularnie testy jakościowe i wytrzymałościowe. Testowane są między innymi pod kątem parowania substancji toksycznych na pomalowanych i lakierowanych powierzchniach oraz z drewna i MDF, których używa się do produkcji mebli. Wszystkie meble Oliver Furniture są produkowane w zgodzie z europejską normą bezpieczeństwa zabawek dla dzieci oraz zgodne z najważniejszymi europejskimi normami bezpieczeństwa, takimi jak standardy i normy EN, REACH, TüV, FSC i Oeko-Tex.

Do łóżka można dodatkowo dokupić materac.

Zaokrąglone krawędzie mebla sprawiają, że cała konstriukcja wygląda na lekką. Połączenie brzozowego drewna z dębowymi wstawkami sprawia, że mebel jest elementem dekoracyjnym pokoiku dziecięcego.

Wszystkie łóżka z kolekcji Oliver Furniture Mini+ po zakupieniu specjalnych zestawów do konwersji, można z łatwością zmienić w inne łóżka z kolekcji Mini+ . Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na ten temat prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2011
pixel