Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Meble skandynawskie dla dzieci od OLIVER FURNITURE

2021-11-10
Meble skandynawskie dla dzieci od OLIVER FURNITURE

Ekskluzywne meble skandynawskie dla dzieci i niemowląt od duńskiej marki Oliver Furniture.

Są to meble nowoczesne, w minimalistycznym stylu, proste w jasnej kolorystyka. Ich wyjątkowy design wywodzi się ze skandynawskiej tradycji produkcji drewna. Meble Oliver Furniture są ponadczasowe - zaprojektowane z myślą o pokoleniach, oparte na prostej estetyce, wysokiej jakości rzemiośle i wyjątkowym designie. Ich wyjątkowość to nie tylko jakość wykonania ale również przemyślana funkcjonalność. Styl skandynawski to uniwersalny wybór, który sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Także mały pokój dziecka urządzony w nowoczesnym stylu będzie wyglądać na większy i bardziej przestrzenny. 

 

Przystawka do łóżka rodziców w stylu skandynawskim - kolekcja Wood od Oliver Furniture

Dzisiejszy artykuł poświęcimy drewnianej przystawce do łóżka rodziców z kolekcji WOOD. Jest to mini łóżeczko które pozwala na to, aby od pierwszych dni życia dziecko mogło spędzać noce przy rodzicach.  

Skandynawski styl i design.

Mini łóżeczko Wood od Oliver Furniture to prawdziwy skandynawski design. Elegancki mebel zaprojektowany i wyprodukowany w Danii w 100% z litej brzozy i dębu. Cała konstrukcja spełnia normy bezpieczeństwa. Innowacyjny produkt w postaci wielofunkcyjnej dostawki zapewni Twojemu maleństwu prawdziwą strefę komfortu, a wszystko to w oparciu o nowoczesny wygląd.

Drewniana dostawka posiada wielopoziomową regulację wysokości dna która pozwala na dopasowanie wysokości do łóżka rodziców. Zarówno dziecko jak i rodzice dostają szansę na optymalny wypoczynek podczas każdej nocy, szczególnie w pierwszych miesiącach po narodzeniu. Mini łóżeczko Wood jest dla dziecka miejscem wypoczynku zarówno w nocy jak i w dzień, kiedy pełni rolę kołyski. Mini łóżeczko w stylu skandynawskim jest wyposażone w kółka dzięki czemu można je łatwo przemieszczać w domu lub mieszkaniu. Cała konstrukcja zapewnia dziecku wentylację co przekłada się na optymalne warunki dla spokojnego snu i wypoczynku dziecka. Mini łóżeczko jest tak skonstruowane, aby dziecku było przytulnie i czuło się bezpieczenie.

Skandynawski producent zadbał o to, aby każdy jego mebel spełniał wiele różnorodnych funkcji. W przypadku mini łóżeczka mamy specjalny drewniany uchwyt s drewna dębowego. Uchwyt ten stanowi podstawę do której można przymocować karuzelę lub baldachim.

Funkcjonalność w stylu skandynawskim.

 Jednak drewniana dostawka to nie tylko mini łóżeczko. mebel ma jeszcze inną funkcjonalność. Kiedy dziecko urośnie i zacznie spać w swoim pokoiku mini łóżeczko Wood rośnie razem z nim. Kiedy maleństwo osiągnie wiek 6-9 miesięcy mini łóżeczko można bardzo łatwo przekształcić w ławeczkę. Do drewnianej dostawki dołączony jest zestaw do konwersji mebla. Wystarczy jedynie otworzyć przód łóżeczka i z dostawki tworzy się całkiem nowy mebel o innej funkcjonalności. Ławeczka ma regulowaną wysokość siedziska i dzięki temu może służyć dziecku jeszcze przez wiele lat.

Tak jak w przypadku mini łóżeczka, ławkę można bardzo łatwo przemieszczać pomiędzy pokojami dzięki kołom. W ten oto sposób dziecko ma swój ulubiony mebel zawsze przy sobie a rodzic ma dziecko w zasięgu wzroku. 

Wszystkie produkty Oliver Furniture są projektowane i produkowane w Europie. Producent używa najlepszych jakości materiałów. Gotowe produkty malowane są nietoksycznym lakierem i farbą na bazie wody. Meble Oliver Furniture wyróżniają się oryginalnym designem oraz dużą dbałością o szczegóły. Meble spełniają wszystkie surowe normy jakości i bezpieczeństwa. Wydano pierwszą normę bezpieczeństwa EN dla osób śpiących.

Ławka została przetestowana i zatwierdzona zgodnie z normą EN 17191: 2017. Produkt przetestowany i zatwierdzony zgodnie z nową normą bezpieczeństwa EN 1130: 2019. w grudniu 2019 r. 

Wymiary: szer. 49 × dł. 92 × wys. 55-74 cm

Materac do zakupienia oddzielnie.


Proces projektowania i produkcji w zgodzie ze skandynawskimi standardami.

Główne założenia skandynawskich projektantów Oliver Furniture: to prosta i surowa stylistyka, jasne naturalne kolory, zaokrąglone kształty i wierne detale. 

Produkcja skandynawskich mebli dla dzieci Oliver Furniture charakteryzuje się silną wiarą w przejrzysty i zrównoważony łańcuch dostaw. Całe drewno użyte do produkcji mebli pochodzi z lasów europejskich. Produkty wytwarzane są w Europie w lokalnych warsztatach działających w uczciwych i zrównoważonych warunkach. Producent wykorzystuje najlepszej jakości materiały dostępne na rynku, które spełniają surowe wymagania FSC (Forest Stewardship Council) dotyczące certyfikacji – certyfikat zapewnia, że drewno użyte w produkcji pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, które z kolei zapewniają lokalne normy środowiskowe, społeczne i ekonomiczne. Gotowe produkty są traktowane tylko nietoksycznym lakierem do wnętrz i farbą. Opakowania w których transportowane są meble i akcesoria wytwarzane są przez europejską firmę posiadającą certyfikat ISO z tektury nadającej się do recyklingu z certyfikatem FSC.

Bezpieczeństwo i zdrowie są bardzo ważne dla Oliver Furniture. Meble zostały zaprojektowane tak, aby spełniać surowe normy UE dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. najmniejszy produkt przechodzi regularnie testy jakościowe i wytrzymałościowe. Testowane są między innymi pod kątem parowania substancji toksycznych na pomalowanych i lakierowanych powierzchniach oraz z drewna i MDF, których używa się do produkcji mebli. Wszystkie meble Oliver Furniture są produkowane w zgodzie z europejską normą bezpieczeństwa zabawek dla dzieci oraz zgodne z najważniejszymi europejskimi normami bezpieczeństwa, takimi jak standardy i normy EN, REACH, TüV, FSC i Oeko-Tex.

 

 

pixel