Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Porządne meble młodzieżowe - Oliver Furniture

2024-02-07
Porządne meble młodzieżowe - Oliver Furniture

Oliver Furniture to proste, solidne i porządne meble młodzieżowe o najwyższej jakości. Marka ma w swojej ofercie zarówno meble dla najmłodszych jak i ekskluzywne meble młodzieżowe. Z uwagi na to, że meble występują głównie w kolorze białym lub białym z drewnianym akcentem, bez problemu bedą pasowały do każdego pokoju nastolatka. Wystarczy ozdobić je poduszkami lub narzutą w kolorze który dopasuje się do reszty akcesoriów w pokoju dziecka.

 

Dlaczego akurat Oliver Furniture to dobre meble młodzieżowe? 

Na rynku znajdziemy wiele marek meblowych które kierują swoje produkty do nastolatków. Jednak Oliver Furniture to przede wszystkim wysokiej jakości meble młodzieżowe. Meble są projektowane i produkowane w Danii, a sam proces produkcyjny jest bardzo szczelnie monitorowany w oparciu o najwyższej jakości normy stosowane w Unii Europejskiej. 

 

Bezpieczeństwo i zdrowie są bardzo ważne dla Oliver Furniture. Meble zostały zaprojektowane tak, aby spełniać surowe normy UE dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. Najmniejszy produkt przechodzi regularnie testy jakościowe i wytrzymałościowe. Testowane są między innymi pod kątem parowania substancji toksycznych na pomalowanych i lakierowanych powierzchniach oraz z drewna i MDF, których używa się do produkcji mebli. Wszystkie meble Oliver Furniture są produkowane w zgodzie z europejską normą bezpieczeństwa zabawek dla dzieci oraz zgodne z najważniejszymi europejskimi normami bezpieczeństwa, takimi jak standardy i normy EN, REACH, TüV, FSC i Oeko-Tex.

 

 

Z uwagi na przedział cenowy, łóżka i regały młodzieżowe Oliver Furniture postrzegane są jako luksusowe meble młodzieżowe. Meble nie są tanie ale za wysoka ceną idzie wspaniała jakość która jest widoczna od pierwszego momentu. 

Produkcja mebli w Oliver Furniture charakteryzuje się silną wiarą w przejrzysty i zrównoważony łańcuch dostaw. Całe drewno użyte do produkcji mebli pochodzi z lasów europejskich. Produkty wytwarzane są w Europie w lokalnych warsztatach działających w uczciwych i zrównoważonych warunkach. Producent wykorzystuje najlepszej jakości materiały dostępne na rynku, które spełniają surowe wymagania FSC (Forest Stewardship Council) dotyczące certyfikacji – certyfikat zapewnia, że drewno użyte w produkcji pochodzi z dobrze zarządzanych lasów, które z kolei zapewniają lokalne normy środowiskowe, społeczne i ekonomiczne. Gotowe produkty są traktowane tylko nietoksycznym lakierem do wnętrz i farbą. Opakowania w których transportowane są meble i akcesoria wytwarzane są przez europejską firmę posiadającą certyfikat ISO z tektury nadającej się do recyklingu z certyfikatem FSC.

Oliver Furniture to również eleganckie meble młodzieżowe

Biorąc pod uwagę obie kolekcje - Wood oraz Seaside to ta druga uchodzi za bardziej elegancką linię meble młodzieżowych. Kolekcja charakteryzuje się eleganckim stylem i jest cała biała. Szafy oraz regały wykończone są elegancką listwa dekoracyjną. Łóżka przy podstawie nóg mają dekoracyjne wycięcia dlatego jak najbardziej te meble można określić jako ekskluzywne meble młodzieżowe.

pixel